Potvrzení plnoletosti

Kliknutím na tlačítko níže potvrdzuje, že je Vám více než 18 let.
By click on button below you agree you are at least 18 y.o.
Zpět

Dárková balení destilátů

Přidáno: 20. 1. 2016 08:22:50

20 Leden 2016

Pokud sháníte zajímavý a netradiční dárek k narozeninám, svátku, výročí nebo jiné významné příležitosti, můžete si vybrat dárková balení z naší nabídky.

Doporučit Vám můžeme například dárkovou sadu 50% hruškovice, kde součástí jsou 2 skleničky v dřevěné kazetě. Tato sada se hodí pro každou příležitost a jistě potěší. Hruškovice je v dnešní době velmi žádaná. Naši hruškovici vyrábíme z velmi kvalitních odrůd hrušek, které pečlivě vybíráme a třídíme. Hruškovice je charakteristická svou chutí čerstvých hrušek.

Dále v naší nabídce dárkového balení naleznete dárkovou sadu 50% slivovice v 1,5l balení. Tato luxusní slivovice se vyznačuje dokonalou chutí a tradicí ve výběru surovin a zpracování. Švestky jsou vyzrálé a dokonale vybrané. Slivovice má jemné a naprosto delikátní aroma a v její vůni ucítíme nasládlé aroma pecek.

Novinkou v sekci dárkových sad našeho e-shopu je sada 50% slivovice, 50% hruškovice a 30% ořechovky v luxusním půllitrovém balení, která potěší každého a hodí se ke všem významným příležitostem. Zde je obsažena i ořechovka, která je vyrobena ze směsi velmi kvalitních zelených vlašských ořechů, koření a destilátu. Chuť ořechovky je vyvážená a hořkosladká.

Potěště své blízké a vyberte si z naší nabídky luxusních a jedinečných dárkových balení. Součástí některých sad jsou také 2 praktické skleničky, které zajisté udělají radost. Více naleznete ZDE.

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info