Potvrzení plnoletosti

Kliknutím na tlačítko níže potvrdzuje, že je Vám více než 18 let.
By click on button below you agree you are at least 18 y.o.
Zpět

Potěšte své blízké exluzivním dárkem k Vánocům

Přidáno: 1. 12. 2016 13:49:58

01 Prosinec 2016

Pokud sháníte zajímavý a netradiční dárek na Vánoce, můžete si vybrat dárková balení z naší bohaté nabídky.

Doporučujeme Vám krásnou dárkovou sadu 50% hruškovice. Součástí této dárkové sady jsou 2 skleničky v dřevěné kazetě. Tato sada se hodí pro každou příležitost a jistě potěší. Hruškovice je v současnosti velmi žádaná. Naše hruškovice se vyrábí z velmi kvalitních odrůd hrušek. Hrušky pečlivě vybíráme a třídíme. Hruškovice je charakteristická především svou chutí čerstvých hrušek.

Dále si můžete vybrat dárkovou sadu 50% slivovice v 1,5l balení. Slivovice se vyznačuje svou dokonalou chutí. Švestky, které na výrobu slivovice používáme jsou vyzrálé. Slivovice má velice jemné a delikátní aroma a v její vůni ucítíme pecky.

Exkluzivním dárkem pro Vaše blízké je dárková sada 50% slivovice, 50% hruškovice a 30% ořechovky, které jsou v luxusním půllitrovém balení. Tato dárková sada zajisté potěší každého. Dárkové sady, které naleznete v našem bohatém sortimentu se hodí ke všem významným příležitostem. Ořechovka, která je součástí této luxusní dárkové sady je vyrobena ze směsi velice kvalitních zelených vlašských ořechů, koření a destilátu.

Potěště své blízké některou z těchto dárkových sad. Součástí některých sad jsou také 2 praktické skleničky, které zajisté udělají radost. Více informací nalezneteZDE.

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info