Potvrzení plnoletosti

Kliknutím na tlačítko níže potvrdzuje, že je Vám více než 18 let.
By click on button below you agree you are at least 18 y.o.
Zpět

Vybíráme ovoce na pěstitelské pálení

Přidáno: 29. 9. 2016 16:32:43

29 Září 2016

Od 5.9. 2016 začal sběr ovoce na pěstitelské pálení. Můžete si u nás nechat vyrobit destilát ze švestek, jablek nebo hrušek. Seznam sběrných míst naleznete na našich internetových stránkách v sekci Pěstitelská pálenice.

Pokud se jedná o pěstitelské pálení celého ovoce, tzn. jablek a hrušek nesmí být dovezené ovoce shnilé, špinavé a nesmí obsahovat tvrdé části. Výtěžnost ze 100kg tohoto ovoce se pohybuje kolem 10 litrů 50% destilátu, ale vždy je závislá na zralosti a proto nejsou vhodné ranné odrůdy, protože obsahují menší množství cukrů a aromatických látek.

Výroba destilátu je velice složitý a dlouhý proces, začínající sklizní ovoce a jeho třídění. Jako základ dobrého destilátu je nutné použít pouze zralé, zdravé a čisté ovoce.

Pěstitelská pálenice Sudličkova Lhota a Hrobice Vám nabízí službu ve formě pěstitelského pálení, kdy má každý pěstitel možnost výroby kvalitního destilátu z vlastního ovoce a to za bezkonkurenčně nejnižší cenu. Zakvašení a zpracování ovoce se provádí pro všechny pěstitele společně v tancích.

Spokojenost zákazníka je pro nás vždy na prvním místě a věříme, že i vy jste s naší prací spokojeni a že nám zachováte přízeň i v další sezóně.

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info